ЗМІ показали найбагатших мерів України

.© Getty Images

З пoчaтку листoпaдa укрaїнці тa світ дивуються стaткaм нaрoдниx дeпутaтів тa тoпoвиx чинoвників. Виявилoсь, щo і oчільники oблaсниx цeнтрів тeж нe бідні люди.

Прo цe пoвідoмляє "Слoвo і Ділo".

Лідeрoм за обсягом банківських вкладів виявився мер Ужгорода Богдан Андріїв: на особистих та сімейних рахунках зберігаються майже 21,4 млн грн (сума гривневих та валютних вкладів, перерахованих за офіційним курсом НБУ станом на 31 грудня 2015 року).

Читайте:Палка о двух концах: в Раде рассказали, как чиновники наврали в е-декларациях

Майже 3,2 млн грн лежать на рахунках міського голови Кропивницького Андрія Райковича та його родини. Вінницький мер Сергій Моргунов разом із родиною зберігають у банку майже 2,7 млн грн у перерахунку.

Серед мерів, на банківських рахунках яких є більш ніж один мільйон гривень (у національній валюті чи в еквіваленті іноземних валют), також опинилися житомирський та луцький градоначальники Сергій Сухомлин і Микола Романюк.

Решта міських голів обласних центрів, вочевидь, не надто довіряють банківській системі. Яскравим свідченням цього є готівкові заощадження мера Харкова Геннадія Кернеса, який зберігає "під матрацом" суму, еквівалентну 42,3 млн гривням. Йому на п’яти наступає Борис Філатов із Дніпра, який із сім’єю володіє 40,9 млн грн готівки в перерахунку за курсом на 31 грудня 2015 року. Третім із великим відставання по об`єму налу іде мер Полтави Олександр Мамай, в якого готівкою зберігаються 19,4 млн гривень.

Раніше "Обозреватель" показав, скільки готівки тримають на руках депутати Верховної Ради України.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.